Chceli by ste sa dozvedieť viac?

SaaS nástroje a služby
pre úspešný digitálny marketing

Managino Group v sebe spája širokú škálu služieb a nástrojov pre zefektívnenie a zmodernizovanie vašej online komunikácie.

RTB Dynamický
retargeting

Využite silu špičkových technológií s našimi RTB Dynamickými Retargetingovými kampaňami! Privítajte novú éru dynamických a na výsledky zameraných retargetingových kampaní, špeciálne navrhnutých pre e-commerce obchodníkov, ako ste vy.

Prejsť na web

Automat na Google & Microsoft Ads reklamy

Blue Winston je automatizovaný nástroj na tvorb textových produktových reklám a Smart Shopping kampaní pre Google a Microsoft Ads. Jedinečné typy kampaní, jednoduchosť v tvorbe reklám a kľúčových slov. Tísicky spokojných zákazníkov a agentúr po celom svete. Už od roku 2014.

Prejsť na web

Nástroj na generovanie social display bannerov

Vstúpte do sveta automaticky generovaných grafických bannerov na základe vášho obsahu z Facebooku, Instagramu a LinkedIn. Bannery, ktoré upútajú pozornosť a 3x vyššie %CTR.

Prejsť na web

Až o 20% lacnejšie reklamy v Google Shopping Ads

Dosiahnite vyšší počet kliknutí pri zachovaní aktuálnych nákladov, alebo si znížte svoje náklady na reklamu. Shopping in EU je jeden z najväčších Google CSS partnerov v CEE (Central Eastern Europe) a dôverujú nám stovky online obchodníkov a agentúr.

Prejsť na web

RTB Display, video
a Youtube

Programatická platforma, ktorá vám umožňuje prístup k hodnotným dátam a inventáru po celom svete. Oslovte relevantné publikum bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza pomocou obrazových, video či audio reklám.

Prejsť na web

Tvorba e-shopov
a webových aplikácií

Web developerská firma, ktorá ponúka široké spektrum služieb z oblasti e-commerce a digitálneho marketingu. V našich radoch nájdete programátorov, PPC špecialistov, grafikov a odborníkov v odbore.

Prejsť na web

Poskytujeme nástroje a služby pre Váš digitálny marketing